PRACA ZDALNA W PRAKTYCE

kurs online zwiększający Twoją skuteczność i efektywność pracy zdalnej oraz podnoszący umiejętności zarządzania zespołem rozproszonym

Cześć!

Tu Ola Jopyk i Tomasz Bagiński

Na co dzień jesteśmy trenerami, konsultantami oraz ekspertami w zakresie zarządzania i przywództwa. 

Dziś przychodzimy do Was z produktem PRACA ZDALNA W PRAKTYCE, który powstał z potrzeby chwili a oparty jest na latach biznesowych doświadczeń.

Trzy powody dzięki którym kurs działa:

wyselekcjonowany materiał

Wiemy, że sytuacja z epidemia Koronawirusa zaskoczyła wiele organizacji, a konieczność zmiany stylu pracy z dnia na dzień to duża rewolucja, dlatego uczymy tylko tego, co najważniejsze, by już od dziś zacząć sprawnie i efektywnie pracować online.

skuteczne narzędzia

Dzielimy się tylko metodami, technikami i narzędziami, które sami przetestowaliśmy i znamy ich rezultaty. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, chcemy pokazać, w jaki sposób wyrobić nowe nawyki skutecznego działania.

uniwersalna metoda

W kursie stawiamy na samodzielność myślenia w oparciu o metodę FEEDBACK LOOP, która szybko weryfikuje skuteczność i efektywność wdrażanych nowych zasad współpracy, ucząc udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej.

O nas - autorach kursu Praca Zdalna w Praktyce

Tomasz Bagiński – jestem trenerem, konsultantem, ekspertem zarządzania, który poprzez empatyczną komunikację oraz sprawdzone, celowe i skuteczne narzędzia chce wnosi nową jakość do biznesu. Od ponad 21 lat pracuję w oparciu o unikatowe na rynku połączenie Porozumienia Bez Przemocy (NVC), Teorii Ograniczeń (TOC) i Kręgów Naprawczych. Jestem praktykiem i pragmatykiem biznesu o narzędziowym podejściu do komunikacji.

OlaJopyk2

Aleksandra Jopyk – jestem trenerem, konsultantem, coachem i ekspertem mentoringu z ponad 16 letnim doświadczeniem pracy na wyższych stanowiskach managerskich w obszarze HR, HR BP zarówno w międzynarodowych korporacjach jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Pasjonuje mnie odkrywanie mocnych stron i talentów oraz wdrażanie prostych rozwiązań opartych na ludzkim potencjale.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Wyrobisz nowe nawyki niezbędne dla skutecznej i efektywnej pracy zdalnej oraz współpracy w zespole rozproszonym.
  • Poznasz sprawdzone zasady planowania pracy zdalnej, uwzględniając kilka perspektyw jednocześnie, co zapewni Ci większą swobodę działania i zredukuje stres związany z nagłą zmianą stylu pracy.
  • Podniesiesz swoje umiejętności komunikacyjne i zdolność do szybkiego, zwinnego uczenia się w oparciu o regularną, natychmiastową informację zwrotną dzięki metodzie FEEDBACK LOOP.
  • A jako manager nauczysz się zarządzać pracownikiem zdalnym i zespołem rozproszonym utrzymując zarówno koncentrację na realizacji celów biznesowych jak i na potrzebach Twoich podwładnych.

Jeśli chcesz kupić kurs dla swojego zespołu / swojej firmy – napisz do nas!